Najúspešnejší hráči TK Ružomberok v sezóne 2019

Vyhodnotenie najlepších hráčov TK Ružomberok  bolo realizované na základe umiestnení hráčov na medzinárodných a celoštátnych turnajoch v sezóne 2019 

1.miesto -  Ing. Ján SUROVÝ 

                 Ján Surový získal najlepšie výsledky v kategórii muži 55+ , kde zvíťazil v zahraničí na turnajoch vo Švajčiarsku a Nemecku. Na ďalšom turnaji v Nemecku si pripísal finálovú účasť. Rovnako dobre si počínal na medzinárodnom turnaji v Banskej Bystrici, ako aj na MSR, kde zvíťazil vo dvojhre aj vo štvorhre. V kategórii mužov si pripísal jedno druhé miesto v Bytči a jedno tretie v Liptovskom Mikuláši.

2. miesto - Kristínka KUCBELOVÁ

                   Kristínka Kucbelová si výborne počínala na Majstrovstvách regiónov stredoslovenského kraja ( halových aj letných ), kde si vybojovala víťazstvo  tak vo dvojhre, ako aj vo štvorhre.

3. miesto - Ing. Jaroslav TARAJ

                   Ďalší ,,Ružomberský veterán,, Jaroslav Taraj zvíťazil vo štvorhrách na medzinárodných turnajoch v Banskej Bystrici a v Levoči. V Levoči si výborne počínal aj vo dvojhre, kde získal druhé miesto. Na MSR zvíťazil vo dvojhre a vo štvorhre skončil druhý

4. miesto - Ing. Ján BARTOŠ

                   Ján BARTOŠ si výborne počínal na medzinárodnom turnaji v Levoči, kde vyhral dvojhru aj štvorhru. Na MSR bol tretí vo dvojhre a druhý vo štvorhre.

5. miesto - Matej LETAVAY

                    Matej Letavay vyhral turnaj v Liptovskom Mikuláši vo dvojhre aj vo štvorhre. V Banskej Bystrici získal krásne druhé miesto vo dvojhre. Na turnaji v Lieskovci bol tretí vo dvojhre a vo štvorhre to dotiahol až do finále. Dvakrát si pripísal tretie miesto vo štvorhre na turnajoch v Kysuckom Novom Meste a v Lieskovci.

6. miesto - Jozef CHMÚRA

                    Jozef Chmúra  na MSR skončil na výbornom druhom mieste a ešte lepšie si počínal vo štvorhre, v ktorej zvíťazil.

7. miesto - Romanka TARAJOVÁ

                    Romanka Tarajová si na najvyššie hodnotenom turnaji triedy A. v Nitre pripísala víťazstvo vo štvorhre a na B. v Levoči skončila na treťom mieste vo dvojhre.

8. miesto - Ing. Oldrich DRAHOVZAL

                    Oldrich Drahovzal sa na turnaji v Trenčíne prebojoval až do finále dvojhry a v Liptovskom Mikuláši získal tretie miesto vo štvorhre.

9. miesto - Martin PALIDER

                    Martin Palider sa umiestnil dvakrát na treťom mieste vo dvojhre na turnajoch v Liptovskom Mikuláši a v Lieskovci, jedno tretie miesto získal aj vo štvorhre v Liptovských Sliačoch.

10. miesto - Matúš MAKÓNYI

                     Matúš Makónyi získal pekné tretie miesto na turnaji v Banskej Bystrici

Blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a držíme Vám prsty do nasledujúcej sezóny.