Článok s tipmi pre úpravu textov

12.10.2017

1.miesto : Jaroslav TARAJ (1966)

Možno pre niektorých prekvapenie, ale kto sledoval výsledky Jaroslava Taraja v uplynulej sezóne nám musí dať za pravdu. Jaro si výborne počínal hlavne na medzinárodných turnajoch a turnajoch triedy A, kde sa mu podarilo vybojovať dve prvenstvá vo dvojhre (Spišská Nová Ves (ITF), Piešťany) a jedno druhé miesto (Prešov). Taktiež vo štvorhre zaznamenal výborné úspechy, keď na medzinárodnom turnaji v Banskej Bystrici spolu s Jánom Surovým zvíťazili a na Halových majstrovstvách republiky skončili druhí . Jaro sa tiež prezentoval ako výborný tréner, keď sa mu podarilo so ženami TK Ružomberok postúpiť do Extraligy. Blahoželáme.


K vizuálnemu členeniu textu slúžia obrázkové sekcie

Okrem nadpisov vám s členením textu na správnych miestach pomôžu aj obrázkové sekcie. Jednotlivé odstavce vášho článku oddeľte obrázkami, ktoré vhodne doplnia obsah.

Pokiaľ uvádzate dôležité slová či myšlienky, použite pre zvýraznenie textu citáciu.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.